W domu mam stos toreb wielokrotnego użytku, ale zawsze o nich zapominam. Tę starą śpiewkę słyszałam już tyle razy, że aż przyprawia mnie o mdłości…

Plastik opanował świat, gdzie nie spojrzeć tam plastik. Plastikowi ludzie, plastikowe ubrania, plastikowe jedzenie, plastikowe torby… Plastikowe torby są złe. Można je zobaczyć, jak dyndają na gałęziach drzew, fruwają w powietrzu, pływają w wodzie, a najgorsze, że ich rozkład zajmuje naturze kilkaset lat.

A co powiecie na torby, które są tak fajne, że nie będziecie mogli się doczekać, aby je nosić?

Oto 11 powodów, dlaczego warto używać toreb bawełnianych:

 1. Produkt naturalny. Torba wyprodukowana z naturalnych włókien roślinnych: bawełny, juty, a nawet korka nie powoduje alergii.
 2. Przyjazna środowisku. Torba biodegradowalna nie powoduje zanieczyszczeń – bawełna rozkłada się w czasie od 1 -5 lat.
 3. Wytrzymała, trwała i solidna. Nie rozpadnie się, gdy niesiesz zakupy.
 4. Higieniczna. Nadaje się do prania, więc z łatwością można utrzymać ją w czystości.
 5. Oszczędna. Płacisz za nią raz i używasz latami.
 6. Modna. Z nią możesz epatować swoim ekologicznym stylem życia, to modny gadżet z przesłaniem. Dostępnych jest mnóstwo fasonów i kolorów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 7. Zero waste. Wybierając ją, nie tylko nie śmiecisz, ale też wspierasz ideę życia bez śmieci.
 8. Wielozadaniowa. Na grzyby, na ryby, do miasta, na wieś, na podróż, na spacer, na plażę. Możesz w niej umieścić wszystko: książki, pałeczki do jedzenia, ubrania, bikini, klapki, groszek w puszce…
 9. Bezpieczna dla zwierząt. Każdego roku tysiące ptaków, żółwi, ryb i innych zwierząt umiera z powodu plastikowych toreb. Zwierzęta zjadają je, zaplątują się, duszą, toną.
 10. Miękki uchwyt do noszenia. W przeciwieństwie do plastikowych toreb, uchwyty nie wrzynają się w ręce.
 11. Duża powierzchnia reklamowa. Przy obecnych możliwościach nadruku torba bawełniana to taki mały billboard. Cyfrowy nadruk w pełnym kolorze lub oszczędna grafika czarno-biała, wszywki, druk wypukły, haft, łączenie różnych technik znakowania – teraz można zaprojektować małe dzieło sztuki.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji naszych toreb wykonanych z różnych tkanin z naturalnych włókien, dostępnych jest mnóstwo fasonów i kolorów. Na każdym artykule możemy wykonać nadruk, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Prosimy o składanie zapytań drogą mailową, chętnie zrobimy dla Państwa kalkulację.

Oto 11 powodów, dlaczego warto używać toreb bawełnianych

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: