Kochamy gdy przedmioty dostają drugie życie, marzą nam się recyclingowe unikaty, produkty przyjazne środowisku … Doniczki z butelek po napojach, pływające pomosty z petów, łóżka na paletach, to już standard, światowy trend. Musimy więcej przetwarzać niż gromadzić, bo się u d u s i m y ! Mniej znaczy więcej, less is more…

A co my robimy w naszej firmie, aby zmniejszyć ilość odpadów? Przede wszystkich starannie segregujemy śmieci, zużyte banery przekazujemy firmom, które szyją z nich torby, piórniki, albo nerki – na hajs, a nie te ludzkie… Flagi konferencyjne przerabiamy na najbardziej unikatowe ever torby na zakupy, łatwe w praniu i lekkie do noszenia, na jednorazową imprezę, sympozjum, kongres proponujemy wypożyczenie roll upów zamiast ich zakup, podobnie tablice informacyjne staramy się wielokrotnie wykorzystywać. Chętnie przekazywalibyśmy niewykorzystane ulotki firmie, która przerabiałaby je na papierowe sznurki, koszyczki, czy bransoletki, ale niestety do tej pory nikt taki nie pojawił się na horyzoncie. Kartonowe rolki po folii samoprzylepnej już od dawna służą nam jako element wystroju magazynu – świetnie nadają się do przechowywania kabli, przedłużaczy i tym podobnych szpejów, a zepsute zegary, elektronikę i artykuły z ciekawymi wnętrznościami odbiera od nas steampunkowy producent biżuterii.

Ekologiczne gadżety to już nie moda, czy chwilowy trend, to już konieczność i świadomy wybór naszych Klientów. Moda na ekologię trwa i wygląda na to, że raczej nie minie. Jesteśmy coraz bardziej świadomi potrzeby dbania nie tylko o nasze zdrowie, ale także o nasze środowisko.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odpowiedzialnych gadżetów – wybór jest ogromny.

Polecamy t-shirty z bawełny organicznej, torby z juty (trochę gryzą, ale mają swoich wielbicieli), drewniane zestawy na biurko, bambusowe zestawy piśmiennicze, długopisy z papieru, notatniki z recyclingu, ładowarki solarne, zegary na wodę, notesy z jabłek… Bawełna, len, bambus, bio-plastik, celuloza, ceramika, filc, eko-skóra, juta, korek, kukurydza, makulatura, non-woven i tym podobne materiały stały się kultowe i mocno pożądane, bo w czasach tak wielkiej ilości rzeczy, które nas otaczają z pewnością będą się wyróżniać i staną się atrakcyjnymi i lubianymi drobiazgami, wzmacniającymi pozytywny wizerunek marki.

PS. Marzą nam się wielkoformatowe reklamy wycinane w trawie, zbożu i kukurydzy zamiast wszędobylskich billboardów zaśmiecających nam krajobraz.
Pamiętajmy, że wspólnie możemy zdziałać cuda.

Ekologiczne gadżety – mamy je wszystkie!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: