Jest kostka bulionowa, kostka Rubika, kostka brukowa, skręcona kostka, kostka do gitary, kostka do obgryzania, jest też KOSTKA REKLAMOWA.

Siedzicie wygodnie? to posłuchajcie…

Sześć powierzchni do wykorzystania, możliwość dowolnej konfiguracji, idealne wymiary, wielofunkcyjność, fotograficzna jakość wydruku, doskonały nośnik reklamy, stolik, ale przede wszystkim wygodne siedzisko i produkt, który można wykorzystać na tysiąc i jeden sposobów. Na konferencji, w biurze, w plenerze, na targach, wystawach, eventach, w strefach relaksu, w salonach sprzedaży, w przedszkolach, hotelach, poczekalniach, sklepach, restauracjach, pubach, przymierzalniach, na plaży, na zawodach sportowych, pokazach, piknikach, w letnich ogródkach… Dalej siedzicie na krzesłach, zydlach, fotelach, taboretach, stołkach, tronach, a może na czterech literach… Mamy kostki kwadratowe, prostokątne, walce lub nietypowe kształty, wszystkie posiadają konstrukcję opartą na lekkim styropianie lub specjalnie utwardzonej piance tapicerskiej zapewniającej wyjątkową stabilność i komfort wysiadywania… Grafika wykonywana jest drukiem cyfrowym na tkaninach poliestrowych lub na ekoskórze i dodatkowo zabezpieczona przed ścieraniem.
Od początku istnienia firmy nieustannie staramy się wzbogacać naszą ofertę o coraz to nowe produkty i rozwiązania, dlatego proponujemy Wam kolorowe kostki reklamowe jako nowoczesny sposób na reklamę i atrakcyjny element wystroju wnętrza. Przygotujemy projekt, wydrukujemy, wytniemy, uszyjemy, dostarczymy. Nie wahajcie się zamawiać…
Niedługo nasze kostki będą miały rączki do przenoszenia, albo do podawania… Ciekawi jesteśmy ile będzie można udźwignąć za jednym zamachem.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: